کارت pvc چیست؟


داشتن کارت شناسایی بخش مهمی برای کارآیی و امنیت کسب و کار شما است. توصیه می کنیم که از 100٪ کارت شناسایی PVC استفاده کنید. بیایید نگاهی به آنچه که یک کارت پی وی سی است و چرا این یک راه حل بزرگ کارت شناسایی است.
کارت های پی وی سی تعریف شده است

یک کارت PVC یک کارت پلاستیکی است که از یک نسخه گرافیکی با نام پلی وینیل کلراید (PVC ) شناخته شده است. برای دوام، انعطاف پذیری و قابلیت پذیری آن شناخته شده است. کارت های پی وی سی به طور کلی بهترین راه حل برای تولید کارت شناسایی هستند.
آیا انواع مختلفی از کارت های پی وی سی وجود دارد؟کارت های پی وی سی در ضخامت های 760 ،500 ،300 میکرون و در رنگهای مختلفی هستند. که شما نیاز دارید. همچنین، برای آن دسته از سازمان هایی که می خواهند به همان اندازه سبز باشند، می توانید کارت های PVC ساخته شده از مواد بازیافتی را بدست آورید.
کارت های پی وی سی چگونه می توانند محافظت شوند؟

یک کارت شناسایی پی وی سی می تواند امنیتی که شما میخواهید را داشته باشد.. این شامل راه حل هایی مانند نوارهای مغناطیسی و ویژگی های جدیدتر و پیشرفته تر مانند چیپ های هوشمند است.مانند کارتهای mifare مایفر (کارت مترو ) ویا کارتهای read/only یا کارتهای smart ( کارت تلفن قدیم )

کدام یک از ویژگی های امنیتی کارت PVC باید انتخاب کنم؟

امنیت بصری

این همیشه باید اولین خط دفاع باشد که توسط کارت شناسایی PVC شما ارائه شده است. به حداکثر رساندن قابلیت های امنیتی بصری کارت پی وی سی شما به معنای فراتر از یک شناسه تصویر ساده است که می تواند به راحتی توسط هر کسی که با تکنولوژی چاپ اولیه، زمان و چندین ابزار خانگی ادغام می شود، فریب دهد. برای به حداکثر رساندن امنیت کارت پی وی سی، ما همیشه توصیه می کنیم کارت های خود با کد گزاری و ایجاد اطلاعات در حافظه کارت غیر قابل کپی وامنیتی کنیند.

امنیت دیجیتال

ویژگی های امنیتی دیجیتال که یک کارت پی وی سی تعیین می کند که چگونه افراد می توانند به ترمینال های خاص، ورودی ها و غیره در داخل سازمان شما دسترسی پیدا کنند. بهترین گزینه های شما در این زمینه عبارتند از: خطوط مغناطیسی، چیپ های هوشمند و قابلیت ارتباط نزدیکی با RFID. به عنوان مثال، کارت های غیرتماسی PVC کارآیی بالاو ایمن هستند .

آیا چاپگر استاندارد جوهر افشان یا چاپگر لیزری می تواند برای چاپ روی کارت های پی وی سی استفاده شود؟

یک کارت شناسایی پی وی سی با راه حل های چاپ استاندارد سازگار نیست (اگر این را امتحان کنید، ممکن است در نتیجه چاپگر و شناسه کارت پی وی سی شما آسیب دیده باشد). بهترین روش برای چاپ روی کارت پی وی سی این است که از یک چاپگر کارت پی وی سی اختصاصی استفاده کنید. چاپگرهای استاندارد کارت پی وی سی مانند چاپگرهای استاندارد دارای قابلیت های متنوعی هستند. به عنوان مثال، اگر شما فقط یک کارت شناسایی یکپارچه پی دی اف را برای چندین کارمند چاپ کرده اید، می توانید یک چاپگر ارزان تر کارت شناسایی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های اساسی و سرعت چاپ متوسط است. اگر از سوی دیگر، شما نیاز به کارت شناسایی کامل رنگ با گرافیک در هر دو طرف دارید، و شما نیاز به حجم زیادی از کارت های شناسایی، پس توصیه می کنیم که از چاپگر کارت پی وی سی ID دو طرفه استفاده کنید.
اطمینان حاصل کنید که شما مزایای کارت های پی وی سی را به طور کامل استفاده می کنید

یک کارت شناسایی پی دی اف یک راه حل عالی برای افزایش بهره وری و امنیت شرکت شما است. برای کمک به انتخاب ویژگی های کارت PVC مناسب، با ما تماس بگیرید