چاپ اسکرچ scratch روی کارت pvcچاپ اسکرچ کارت pvc یکی از روشهای چاپ هست که بیشتر برای کارتهای گارانتی  ،اپل آیدی ، کارتهای تخفیف  و… استفاده میشود.

در این نوع چاپ اطلاعات کارت مثل password  و username زیر لایه پوششی به نام اسکرچ پنهان می شوند.

چاپ انواع پوشش امنیتی اسكرچ در ابعاد مختلف با کیفیت مطلوب را در زمانی کوتاه انجام می شود.

اطلاعات متغیر شامل:

چاپ انواع شماره سریال، شماره رمز، شماره پین، بارکد ، بارکدهای دیجیتالی، اطلاعات پرسنلی اشخاص مختلف، مشخص کردن نوع جایزه و هر آنچه که در زیر اسکرچ چاپ می شود و نباید به سادگی در دسترس کاربر قرار گیرد.

انواع اسکرچ:

لیبل اسکرچ :چاپ انواع شماره سریال، شماره رمز، شماره پین، بارکد ، بارکدهای دیجیتالی، اطلاعات پرسنلی شخاص مختلف ، مشخص کردن نوع جایزه و هر آنچه که در زیر اسکرچ چاپ می شود و نباید به سادگی در دسترس کاربر قرار گیرد. لیبل اسکرچ بصورت وارداتی و آماده بروی تک کارت یا لیبل همزمان با شماره متغیر با ماشین آلات مدرن الصاق  خواهد شد که خود اسکرچ با لیبل زیر خود از پاک شدن شماره محافظت خواهد کرد و با طرحهای مواج و دو رنگ می باشد.

سیلک اسکرچ : به صورت شیت ( چند کارت یا لیبل در کنار هم) همزمان شماره و سلفن یا یووی و سپس اسکرچ می شوند…

 

کارت های فعال سازی نرم افزارهای مختلف، کارت های وفاداری مشتریان pvc و کارت های اسکرچ دار جهت قرعه کشی جزو ابزارهای نوین تبلیغات هستند.

ه طور مثال کارت های هدیه pvc ابزار مناسبی برای تبلیغات می باشند و به وسیله آن می توانید به کسب و کار خود رونق بدهید. هر کارت هدیه دارای یک کد مخصوص است، با ارایه این کارت به مشتریان خود می توانید آنان را ترغیب به خرید مجدد از فروشگاه خود کنید. این کارت ها نیازی به سیستم های پیچیده ندارند کافیست در یک فایل اکسل کدها را داشته باشید. هر شخصی که کارت را برای شما آورد از درصد تخفیف مشخصی که بر روی کارت درج کرده اید استفاده میکند. کد هر کارت به شما این اطمینان را می دهد که کارت جعلی نیست، چرا که فقط شما از رمز کارت اطلاع دارید و تا قبل از آن کدها زیر اسکرچ مخفی بوده اند.

ساخت اطلاعات متغیر و شماره سریال به روش های مختلف امکان پذیر است یکی از روش ها استفاده از برنامه اکسل است